Приветствую Вас Гость!
Логін:
Пароль:
Вівторок, 15.06.2021, 07:40
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Поиск

Архив записей

Календарь

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

История Школи

  Школа № 148 імені Івана Багряного має свою добру і довгу історію.

     Відкрита у січні 1940 року. Під час Великої Вітчизняної війни навчальний заклад був зруйнований.
     Після війни почалось нове будівництво. До 1957 року в соцмістечку це була єдина школа під номером 99, викладання в якій велося російською мовою.
     У 1957 році середня школа № 99 розділилася - частина учнів перейшла навчатися в новозбудоване приміщення № 99,а решта учнів залишилася у старому приміщенні, але вже з новим номером 148. У цьому ж році було набрано 1-а клас з українською мовою навчання.
     У 1971-1972 роках було добудовано новий корпус, в якому з’явилися спортивний та актовий зали, їдальня, майстерні та ряд кабінетів.
     Щасливим для учнів і батьків був 2006 рік, бо саме в цей час гостинно відкрила двері новозбудована сучасна початкова школа з лінгафонним та комп’ютерним кабінетами, спальнями на 60 койкомісць і басейном.
     У закладі навчається 600 учнів, яким дарують свої знання 47 вчителів. З них вищої категорії -20, першої категорії -2, другої категорії- 8, спеціалісти- 17. Мають педагогічні звання «Учитель-методист»-2 , «Старший учитель»-9 . Нагороджені знаком «Відмінник освіти України»-7 . У школі працюють психолог і соціальний педагог.
     Школа співпрацює з такими вищими навчальними закладами як: Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Інститутом педагогіки АПН України, Київським національним університетом будівництва й архітектури, Київським Міжнародним університетом, Київським національним університетом технологій та дизайну, Національною академією комунального господарства, а також з університетом імені Бориса Грінченка.
     У школі налагоджені тісні стосунки із середньою школою ім. М.Рильського села Романівки Попільнянського району Житомирської області та міжнародна співпраця зі школою села Октябрське Маріїнсько - Посадського району Республіки Чувашія. Учителі та учні закладу згідно угод працюють за такими напрямками: обмін педагогічним досвідом, листування, колективні зустрічі тощо.
     Педколектив у 2009-2010 навчальному році працює над реалізацією педагогічної проблеми "Творча співпраця педагогічного колективу та батьків у створенні умов для розвитку особистості учня, його саморозвитку та самовиховання в умовах спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української мови та літератури ”. З цією метою учителі школи, починаючи з першого класу, багато уваги приділяють розвитку навичок читання та підсилення інтересу до читання як в школі, так і вдома. Завдячуючи такій роботі, більшість учнів мають високий та достатній рівень техніки читання, що сприяє швидкому засвоєнню програмового матеріалу. Цікавим і змістовним є проведення уроків із розвитку зв'язного мовлення, де розвиваються творчі здібності кожної дитини, урізноманітнюються та вдосконалюються самі уроки, форма та методика їх проведення з врахуванням психологічних особливостей сучасних дітей молодшого та середнього шкільного віку.
     Адміністрація школи велику увагу приділяє виховній роботі. У закладі працюють такі гуртки як: "Дивослово", "Чарівна соломка", танцювальний гурток "Перлинка", гурток настільного тенісу, " Юний інспектор дорожнього руху" , "Захисник Вітчизни", туристичний гурток на базі клубу "Робінзон", "Хоровий ", спортивно – оздоровчий гурток "Веселі старти" (1-4 класи).
     У навчальному закладі приділяється велика увага поетичному слову. Школа пишається своїми юними поетами, які вже з 5-го класу мають свої творчі доробки та виносять свої поетичні твори на шкільний загал під час проведення літературних вечорів. У 2010 році готується до друку перший шкільний альманах юних поетів. Доречно відзначити, що випускники нашої школи Науменко Наталія та Капустіна Тетяна видали свої збірки поезій, які розійшлись по всій Україні.
     Спеціалізована школа з поглибленим вивченням української мови та літератури має в своєму активі переможців районного та міського етапів малої академії наук "Дослідник" з української мови та літератури. Щороку учні школи виборюють призові місця на міському етапі МАН "Дослідник". Крім того, багато учнів є переможцями літературних районних та міських конкурсів. Є у нас переможці олімпіад, конкурсу імені П.Яцика з української мови. 
     Школа пишається своїми випускниками, які досягли значних успіхів у житті, а це 
     Богатир М. І.- кандидат хімічних наук, Богатир О. І.- кандидат медичних наук, Науменко Н.В.- кандидат філологічних наук, Харитонюк А.- майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, багаторазовий призер першості країни, призер кубку в Гавані, Медведенко Станіслав- баскетболіст Міжнародного класу. Песоцька Маргарита - чемпіонка Європи з настільного тенісу, володарка трьох золотих медалей, учасниця олімпійських ігор в Пекіні та юна баскетбольна команда, яку готує майстер спорту Міжнародного класу, випускник школи Коваленко Олександр Дмитрович.
     Щороку школа готує випускників, які обирають педагогічну професію і повертаються працювати до рідного порогу. Сьогодні таких 7 педагогів - Кадирова Г.М., Коваль А.О., 
     Кашпур Г.Ю., Комарова Л. М., Данкіна І.В., Сіренко С.В., Щербак Д.Г. 
     У школі організовано порядок конкурсного набору дітей до першого класу на безоплатній основі, який розпочинається з 01 квітня у формі співбесіди з дитиною в присутності батьків.
     Для учнів 1-х - 4-х класів введено експериментальний курс "Сходинки до інформатики" та "Комп’ютерна азбука".
     Школа працює в одну зміну за п’ятиденним робочим тижнем.
     У закладі організовано групи продовженого дня, які працюють до 19.00 години. Всі учні початкової школи та діти пільгових категорій забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням, а учні 5-11-х класів вітамінізованими напоями і хлібобулочними виробами. Дієтичним харчуванням забезпечуються учні при наявності відповідних довідок за висновками ЛКК.
     148 школа – це школа добра, родинного затишку, постійного спілкування і творчої співпраці педагогічного колективу та батьків.
     
     Керівництво школою
     Шийко Богдан Олексійович - директор школи. У закладі працює з 1993 року, на посаді директора з 2004 року. Учитель української мови та літератури, категорія вища, звання – старший учитель. Відмінник освіти України.
     Павлюкова Лілія Олександрівна – заступник директора з навчально – виховної роботи середньої та старшої школи з 2004 року. Учитель фізики, категорія вища, звання - старший учитель.
     Шпичка Галина Іванівна – заступник директора з навчально – виховної роботи початкової школи з 2004 року. Учитель української мови та літератури, категорія вища, звання – учитель – методист. Відмінник освіти України.
     Шокун Лариса Пантеліївна – заступник директора з виховної роботи, учитель зарубіжної літератури, категорія друга.